پرش لینک ها

محصولات ما

موارد استفاده از صفحات گریتینگ زنده‌رود

صفحات گریتینگ در صنایع معمولا به عنوان کف و سقف‌های سازه‌ای، پلکان، درپوش کانال‌ها، پیاده‌رو، جرثقیل‌ها و سوله‌های صنعتی، رمپ‌ها و غیره استفاده می‌شوند ولی به تازگی به علت نمای فوق‌العاده زیبای آن در طراحی‌های معماری هم مورد استفاده قرار می‌گیرند

کاربرد گریتینگ در برخی صنایع به شرح زیر است:

صنایع فولادسازی و ذوب فلزات، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، کارخانجات سیمان، نیروگاه‌ها، معادن، کشتی ‌سازی، صنایع حمل و نقل، کارخانجات قند و کاغذ سازی، سالن رنگ کارخانجات خودرو سازی، صنایع دریایی و سکوهای نفتی و گازی.

مشخصات محصولات تولیدی و ظرفیت خط تولید گالوانیزه زنده‌رود

ظرفیت تولید شرکت برای ساخت گریتینگ و کف پله به صورت دستی 2000 تن و ماشینی (الکتروفورج) 2500 تن در سال است.

تولید گریتینگ به روش دستی

تولید گریتینگ به روش ماشینی (الکتروفورج تا عرض ۲۰/۱ متر)

تولیدات گالوانیزه زنده‌رود

یکی از تولیدات اصلی شرکت، صفحات مشبک زیرپایی (گریتینگ) است. این صفحات مشبک برای استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع ساختمانی، پل‌سازی، نفت و گاز و معدن استفاده می‌شود. گریتینگ‌ها در سایز و تیپ‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به صورت دستی یا با استفاده از روش الکتروفورج تولید کرد. همچنین، شرکت گالوانیزه زنده‌رود تولید چهارپهلو تابیده از ضخامت ۵ تا ۸ میلی‌متر بصورت ترانس شده را نیز در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد.

آنچه سبب برتری محصولات ما شده است

کیفیت راز موفقیت ما

وزن سبک

صفحات گریتینگ با وزن متوسط ۴۰ کیلوگرم در هر متر مربع یکی از سبک‌ترین و مستحکم‌ترین و زیباترین سازه‌های موجود جهت استفاده به عنوان سقف و کف سازه‌ای، در پوش، پله و غیره می‌باشند.

نصب سریع

نصب صفحات گریتینگ به راحتی قرار دادن تکه‌های یک پازل کنار یکدیگر و سرعت نصب آن به صورتی است که دو کارگر نیمه ماهر قادر به نصب بیش از ۱۰۰ متر‌مربع از آن‌ها در کمتر از یک روز می‌باشند.

عدم تجمع گازها

به دلیل وجود شبکه‌ها، عمل تهویه هوا به راحتی انجام می‌شود؛ به صورتی که در ساختمان‌های صنعتی چندطبقه، فقط با نصب یک دستگاه، تهویه‌ی هوا در کلیه‌ی طبقات انجام می‌شود.

مقاوم در برابر ضربه

صفحات گریتینگ پس از اتمام عملیات ساخت، توسط یک لایه پوشش گالوانیزه روکش می‌شوند که این لایه در طول سالیان متمادی، گریتینگ‌ها را در مقابل ضربه و زنگ‌زدگی محافظت می‌کند.

تعویض آسان

در صورت خرابی‌های احتمالی، ترمیم و تعویض قطعات معیوب در کمتر از چند دقیقه و بدون تداخل در کارکرد محیط صنعتی انجام می‌شود. این به معنای کاهش زمان و تعویض آسان صفحات گریتینگ است.

ایجاد تفاوت با تخصص گالوانیزه زنده‌رود

تولید انواع گریتینگ (صفحات مشبک زیرپایی) در سایز و تیپ‌های مختلف به صورت دستی و ماشینی

تولید هندریل، لدر و سازه‌های سبک

تولید چهارپهلو تابیده

تولید بست گریتینگ

تولید مایع فلاکس

تولید انواع گریتینگ (صفحات مشبک زیرپایی) در سایز و تیپ‌های مختلف به صورت دستی و ماشینی

تولید هندریل، لدر و سازه‌های سبک

تولید چهارپهلو تابیده

تولید بست گریتینگ

تولید مایع فلاکس

استانداردهای تولید گریتینگ

RAL-GZ638

RAL-GZ639

ISO 9001 :2008

درصورت هرگونه سوال و یا درخواست مشاوره قبل از خرید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید