درود

به سایت گالوانیزه زنده رود خوش آمدید

محصولی برای ماندگاری

درود

به سایت گالوانیزه زنده رود خوش آمدید

محصولی برای ماندگاری

معرفی محصولات

نوع و تعداد تجهيزات و ماشين آلات موجود :

يك خط كامل گالوانيزه شامل 9 عدد وان 25 متر مكعبي جهت چربي زدائي- اسيدشوئي- شستشو با آب و فلاكسينگ- يك دستگاه كوره با كليه متعلقات براي وان مذاب روي به ابعاد (m) (9/5 × 1/5 × 1/8) يك دستگاه كوره با كليه متعلقات براي وان مذاب روي به ابعاد (m)  (3/2 × 1/2 × 1/8)پنج دستگاه جرثقيل سقفي 10 تنی ،  يك دستگاه كمپرسور هوا و يك دستگاه جرثقيل متحرك 3/6 تني ، یک دستگاه جرثقیل دروازه ای 10 تنی

امكانات تست :

آزمايشات معمول توسط پرسنل كنترل كيفي شركت و تست هاي خاص توسط پژوهشكده ها و آزمايشگاه هاي معتبر انجام مي پذيرد .

كنترل كيفيت :

توسط واحد كنترل كيفي شركت انجام ميشود .

مشخصات محصولات گالونیزه زنده رود :

 • تولید گریتینگ به روش دستی
 • تولید گریتینگ به روش ماشینی (الکتروفورج با عرض 20/1متر)

کیفیت در تولید گریتینگ :

  • کارکنان فنی و کارآزموده، بازرسی های مکرر، استفاده از مواد اولیه درجه یک، به کاربردن دستگاههای صنعتی مرغوب که توسط تولید کنندگان معتبر ساخته می شوند و همچنین تعویض به موقع قالب ها و قطعات استهلاکی از مهمترین عوامل تولید گریتینگ استاندارد شمرده می شود که رعایت آنها در شرکت گالوانیزه زنده رود باعث رضایت کارفرمایان و مشتریان از محصولات تولیدی گردیده است.

استانداردهای تولید گریتینگ :

دستور العملهایی که در ساخت گریتینگ استفاده می شود به شرح زیر می باشند :

   • RAL- GZ 638
   • RAL-GZ639
   • ISO 9001:2008

چرا ما ؟

نوع و تعداد تجهيزات و ماشين آلات موجود :
الف : واحد گالوانيزه شامل دو خط به شرح زیر :
يك خط كامل گالوانيزه شامل 11 عدد وان 28 متر مكعبي جهت چربي زدائياسيدشوئيشستشو با آب و فلاكسينگ_ يك دستگاه كوره با كليه متعلقات براي وان مذاب روي به ابعاد (m) (9/5 × 1/5 × 1/8)و يك دستگاه كوره با كليه متعلقات براي وان مذاب روي به ابعاد (m)  (3/2 × 1/2 × 1/8)،شش دستگاه جرثقيل سقفي 5 الی 10 تن ، يك دستگاه كمپرسور هوا و يك دستگاه جرثقيل متحرك 6/3 تني، یک دستگاه جرثقیل دروازه ای 10 تنی.
ب : واحد گريتينگ :
یک دستگاه برش گریتینگ، دو دستگاه تولید چهارپهلو، یک دستگاه برش اتوماتیک تسمه رول، یک دستگاه سه کاره، سه دستگاه کمپرسور هوا، یک دستگاه پرس هیدرولیکی 60 تن، یک دستگاه جرثقیل دروازه ای 32 تن، چهار دستگاه پرس ضربه ای 40 تن، چهار دستگاه پرس ضربه ای 25 تن، یک دستگاه پرس ضربه ای 15 تن، بیست دستگاه جوش CO2، پانزده دستگاه رکتیفایر، سه دستگاه جرثقیل سقفی 5 تن، یک دستگاه لیفتراک 2/5 تنی، هشت عدد میز کار شش متری، سه دستگاه قیچی 6 میل بر دو متری، 2 دستگاه گیوتن سه متری 20 میل بر و قالب ها و شابلون ها ی متعدد جهت ساخت انواع مختلف گریتینگ

ظرفیت تولید خط گریتینگ :

ظرفیت تولید این شرکت برای ساخت گریتینگ و کف پله به صورت دستی  حدود 2000 تن و ماشینی (الکتروفورج) 2500 تن درسال می باشد.

مشخصات گریتینگ و متعلقات :

گریتینگ به روش دستی :

این نوع گریتینگ از اتصال تسمه باربر(Baering bar) و یک عضو رابط (Cross bar) کی میتواند از پروفیل های مختلفی مانند میلگرد آجدار، تسمه کامل، نیم تسمه و چهار پهلو تابیده باشند تولید میگردد.

گریتینگ به روش اتوماتیک (الکتروفورج) :

این نوع گریتینگ فقط به صورت تسمه در چهار پهلو تابیده تولید می شود و نوع جوشکاری آن ها به صورت مقاومتی و با فشار هیدرولیکی و عبور جریان الکتریسیته با توان بسیار بالا بوده به صورتی که تسمه ها وچهارپهلوها در یکدیگر ممزوج شده و تبدیل به عضوی واحد می گردند.

از این نوع گریتینگ به دلیل ظاهر بسیار شکیل تر نسبت به نوع دستی، در کارخانجات و واحدهای تولیدی مختلف و همچینین در مکان هایی که در تماس مستقیم با آب شور دریا قرار دارند استفاده می گردد.

بست گریتینگ (clamp) :

 از دیگر تولیدات این شرکت، بست های گریتینگ بوده که جهت تثبیت صفحات گریتینگ بر روی سازه فلزی استفاده شده و شامل روبند، زیر بند و پیچ و مهره و واشر گالوانیزه می باشد.

کف پله (Stiar) :

کف پله ها عموماً در دو نوع ساده و دارای ورق بغل پله ساخته می شوند که به سفارش مشتری می توانند دارای ورق آجدار جلو پله نیز می باشند. نوع دارای ورق بغل پله به همراه سوراخ لوبیایی، جهت نصب کف پله ها به وسیله پیچ و مهره به سازه اصلی طراحی گردیده است.

گالوانیزاسیون گرم Hot Dip Galvanizing:

گالوانیزاسیون گرم : این عملیات جهت قطعات مختلف از قبیل گریتینگ، نبشی، دکل های فشار قوی برق، دکل های مخابراتی و تلسکوپی، پایه های روشنایی، سازه های فلزی، رادیاتور ها و .... صورت می پذیرد. (بین 000/150 الی 000/30 تن سالانه) رنگ و سند بلاست (3000 تن سالانه)

موارد استفاه از گریتینگ :

صفحات گریتینگ در صنایع عموماً به عنوان کف و سقف های سازه ای، پلکان، در پوش کانال ها، پیاده رو (Walk way) جرثقیل ها و سوله های صنعتی، رامپ ها و غیره استفاده می شوند ولی به تازگی به علت نمای فوق العاده زیبای آن در طراحی های معماری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد گریتینگ در برخی صنایع به شرح زیر می باشد :

صنایع فولاد سازی و ذوب فلزات

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

کارخانجات سیمان

نیروگاه ها

معادن

کشتی سازی

صنایع حمل و نقل

کارخانجات قند و کاغذ سازی

سالن رنگ کارخانجات خودرو سازی

صنایع دریایی و سکوهای نفتی و گازی.

 

مزایای استفاده از گریتینگ :

 • سبک :

صفحات گریتینگ با وزن متوسط 40 کیلوگرم در هر متر مربع یکی از سبک ترین و مستحکم ترین و زیباترین سازه های موجود جهت استفاده ه بعنوان سقف و کف سازه ای، در پوش، پله و غیره می باشد.

 • نصب سریع و آسان :

نصب صفحات گریتینگ به راحتی قراردادن تکه های یک پازل کنار یکدیگر و سرعت نصب آن به صورتی است که دونفر کارگر نیمه ماهر  قادر به نصب بیش از 100 متر مربع از آن ها در طول کمتر از یک روز می باشند.

 

عدم تجمع گازها و بخارات متساعد شده، تهویه هوای مناسب و عدم نیاز به شستشو :

بدلیل وجود شبکه ها، عمل تهویه هوا به راحتی انجام می شود به صورتی که در ساختمان های صنعتی چند طبقه، فقط با نصب یک دستگاه، تهویه هوا در کلیه طبقات انجام می شود.

 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و ضربه :

صفحات گریتینگ پس از اتمام عملیات ساخت، توسط یک لایه پوشش گالوانیزه روکش می شوند که این لایه در طول سالیان متمادی گریتینگ ها را در مقابل زنگ زدگی محافظت می نماید.

 • عدم نیاز به نگهداری و تعویض آسان :

صفحات مشبک زیر پایی (گریتینگ) نیاز به هیچگونه نگهداری نداشته و عمر بسیار بالایی دارند ( بیش از بیست سال) با این حال در صورت خرابی های احتمالی، ترمیم و تعویض قطعات معیوب در کمتر از چند دقیقه و بدون تداخل در کارکرد محیط صنعتی انجام می شود.

 • مقرون به صرفه :

صفحات گریتینگ با مزایای مذکور یکی از ارزان ترین سازه های موجود شناخته میشود به صورتی که امروزه صاحبان صنایعی که آشنایی کامل با این محصول را دارند سعی میکنند تا سازه های آتی خود را بر پایه استفاده از گریتینگ بنا کنند.