درود

به سایت گالوانیزه زنده رود خوش آمدید

محصولی برای ماندگاری

درود

به سایت گالوانیزه زنده رود خوش آمدید

محصولی برای ماندگاری

درباره ما

1 (50)

شرکت گالوانیزه زنده رود

گالوانیزه زنده رود

به نام خدا 

شركت گالوانيزه زنده رود از سال 1374 فعاليت خود را در زمينه انجام خدمات گالوانيزه گرم انواع دكل هاي انتقال نيرو و تلسكوپي و انواع قطعات صنعتي آغاز نمود و در نيمه دوم سال 1380 توليد گريتينگ را در مقياس صنعتي به دامنه محصولات خود افزوده است . هدف اصلي اين شركت ، جلب رضايت مشتريان از طريق ارائه خدمات با كيفيت مطلوب مي  باشد . در اين راستا مديريت شركت مصمم است  ضمن تامين الزامات  استاندارد  9001: 2000 ISO   و ايجاد يك سيستم مديريت كيفيت بر مبناي اين استاندارد , اثر بخشي سيستم مذكور را بطور مستمر بهبود بخشيده و اهداف ذيل را نيز دنبال نمايد :  

✓ تلاش درجهت انطباق فعالیت های شرکت مطابق  با استانداردهاي ملي و بين المللي انجام به موقع خدمات با کیفیت مطلوب مطابق با نیازهای مشتریان. 

✓ حفاظت و نگهداری از محصولات و اموال متعلق به مشتریان .  

✓ ایجاد و پیاده سازی شرایط ایمنی مناسب جهت بسط و توسعه سیستم مدیریت کیفیت در راستای اخذ استاندادهای زیست محیطی ISO 14001:2004  و ایمنی OHSAS18001:2007 به منظور تامین سلامت و ایمنی کارکنان. 

✓ بسط و توسعه خطوط تولید همگام با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از روش های مناسب برای انجام عملیات ساخت محصولات. 

✓ توسعه و ارتقا سطح علمی و دانش کارکنان از طریق فعالیت های آموزشی به منظور توانمند سازی آن ها همچنین استقرار سیستم های انگیزشی و رفاهی به منظور برقراری روابط مطلوب بین مدیریت و کارکنان.

بهبود مداوم و اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت از طریق هدف گذاری پایش و اندازه گیری شاخص های فرآبند و محصول. 

بديهي است دستيابي به اهداف فوق تنها در سايه مشاركت و همكاري صميمانه يكايك همكاران  ميسر ميگردد.  
لذا از تمامي مديران محترم انتظار می رود  به منظور پشتيباني اين خط مشي , در خصوص تنظيم اهداف كيفي مناسب در حوزه هاي مديريتي همكاري نمايند و ساير كاركنان محترم نيز فعاليتهاي خود را با اين اهداف همسو كنند. مسئوليت حصول اطمينان از انتشار , درك و اجرا ي مفاد اين بيانيه بر عهده اينجانب است . بازنگري و بررسي ميزان دستيابي به اهداف فوق در هر يك از جلسات بازنگري مديريت مورد پيگيري قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل/نیما عالم زاده